Puszkomaty

W wybranych sklepach i in. instytucjach zainstalowaliśmy Puszkomaty, czyli urządzenia do zbierania puszek aluminiowych. Działanie jest odpowiedzią na stale rosnącą konsumpcję napojów w puszkach w Polsce i na świecie.

Puszkomaty działają w bardzo prosty sposób: użytkownik wrzuca puszki aluminiowe do Puszkomatu, a w zamian otrzymuje bon na zakupy, lub wybraną przez siebie gratyfikację. Puszkomaty zainstalowane na uczelniach działają w ramach publicznych kampanii edukacyjnych, a środki zebrane poprzez te Puszkomaty przekazywane są na cele wybrane przez samorządy studenckie.

System zaawansowanych czujników umożliwia przyjmowanie zużytych puszek aluminiowych wszystkich rozmiarów. Co więcej, nie ma znaczenia czy puszki są całe czy zgniecione ani kto jest ich producentem. Co bardzo istotne Puszkomaty przyjmują jedynie puszki aluminiowe, pozostałe opakowania są odrzucane, dzięki czemu recykling zebranego materiału jest bardzo efektywny.

W związku z rozwojem naszego projektu poszukujemy nowych miejsc dla Puszkomatów. Jeśli posiadacie Państwo sklep lub sieć sklepów i szukacie rozwiązania, które zapewni pozycjonowanie marki jako postępowej i proekologicznej - Puszkomat to idealne rozwiązanie. Puszkomat to urządzenie typu Voluntary Take Back Machine, lub jak wolą niektórzy Reverse Vending Machine, czyli urządzenie za pomocą którego klient nie kupuje produktów, tylko je sprzedaje. W naszym przypadku są to puszki aluminiowe, za które nagradzamy bonem na zakupy, bądź możliwością złożenia donacji na cele charytatywne.

W zamian za udostępnienie około 1 m² powierzchni na instalację urządzenia, oferujemy bony na zakupy dla klientów Państwa sklepu (w zamian za przyniesione puszki), możliwość wyświetlania treści reklamowych na 22” monitorach oraz promocję lokalizacji, w której działa Puszkomat.Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów. Reklama na Puszkomatach Reklama na monitorach LED, to nowoczesna forma przekazu, która stanowi najbliższą konkurencję dla tradycyjnych nośników reklamowych jak: plakaty, ulotki, tablice informacyjne, czy słupy ogłoszeniowe. Skuteczność odbioru reklamy wyświetlanej na ekranie wynosi od 76% do 90%, co sprawia  że jest to jedna z najbardziej efektywnych form promocji. Proponujemy Państwu emisję spotów reklamowych na Puszkomatach wyposażonych w ekrany LED.

Urządzenia zlokalizowane są w wybranych sklepach i in. instytucjach - na linii kas, w wiatrołapach i innych atrakcyjnych lokalizacjach. Oferujemy elastyczny czas trwania kampanii. Długość, częstotliwość i sekwencję spotów jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Państwa reklama może zostać wyemitowana w wybranych lokalizacjach lub w całej sieci Puszkomatów obejmującej aktualnie 25 urządzeń. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani reklamą poprzez Puszkomaty prosimy o kontakt na adres email: cprecycling@canpack.eu lub pod numerem telefonu: 695 001 512